Obecné vlastnosti

PokladnaOnline.cz je modenrí řešení pokladního systému pro menší provozy co nevyžadují skladovou evidenci.

Software se spouští pouze zadáním www stránky na jakémkoliv počítači nebo tabletu (stačí zadat pos.pokladnaonline.cz a přihlásit se). Nebo nainstalováním aplikace pro mobily a tablety (Google Play a později App Store).

Neustále sledujeme legislativu hlavně v souvislosti s EET. 

 

Klíčové vlastnosti

  • žádná investice - provozujete přes webové stránky nebo mobilní aplikaci,
  • přehled o tržbách, prodejích jednotlivých zboží nebo služeb,
  • připraveno na schválený zákono EET,
  • používáte přes webové rozhraní na svém PC, tabletu nebo mobilu,
  • tisk účtenek - hotovostní, karty, stravenky,
  • markování kdekoliv kde máte dosah vašeho wifi - nejste vázáni na žádné smlouvy od operátorů jako je O2 nebo T-Mobile, kteří podmiňují u svých aplikací uzavření smlouvy.
  • Není omezen počet pokladen. Můžete ve své provozovně současně markovat na několika zařízeními a PC, vše je ihned synchronizováno. 

Přihlašovací menu

Mobilní aplikace Vám umožňuje pracovat ve dvou režimech, bez registrace a s registrací.

Bez registrace - v tomto případě jsou veškeré nastavení vaší provozovny a prodeje uchovány pouze v této aplikaci. S registrací můžete využívat pokladnu na všech mobilech/tabletech, kde budete mít nainstalovanou aplikaci a na webových stránkách aplikace. Uvidíte na vešech zařízeních svoje prodeje, účtenky, otevřené stoly. Nebudete vázáni na jedno zařízení. Vezmete si do práce jiný mobil a můžete znova markovat.

Screenshot 20160922 070552

 

Úvodní obrazovka

RezZákladní nabídka aplikace. Pokladna slouží, u nastavení pro gastronomické provozy, k výběru stolů a poté k markování. Pokud je nastena aplikace pro obchod rovnou markujete. Účtenky nabízí přehled vytisknutých účtenek a jejich opětovné vytištění. Menu zboží definuje zboží a služby, které prodáváte. Nastavíte ceny, barvy, DPH. V nastavení zadáte údaje o vaší provozovně, zaregistrujete provozovnu k EET, typ prodeje - gastronomický provoz nebo obchod a jiné, PIN k zamknutí citlivých údajů, který slouží k zablokování změn v případě, že bude markovat personál a ne jen porvozovatel.

 Screenshot 20160922 070631

Výběr stolů - markování

U gastronomických prvozů je pře markováním nabídnut napřed výběr stolů, na které se markuje. U nastavení pro obchody rovnou markujete.

Nastavení pro obchody umožňuje mít otevřené účty pro případ, že máte namarkováno a zákazník si ještě chce odběhnout něco přikoupit, a vy potřebujete obsluhovat další zákazníky. Poté se k jeho účtu vrátíte a domarkujete a nemusíte začínat od začátku.

 

Screenshot 20160922 071745

Markování

Rychlé dotykové markování s přehledem cen a přehlednou tabulkou co jste namarkovali. Můžete nastavit počet pro namarkování většího počtu položek, vstoupit do účtu, kde vidíte vše co je a bylo namarkováno. Je podporováno storno. 

Screenshot 20160922 071759

 

Účet

Přehledný účet s namarkovanými polkožkami, umožňuje storno, tisk účetneky přes EET a návrat pro další markování nebo výběr stolu.

Screenshot 20160922 071927

Elektronická evidence tržeb - EET

V nedávné době byl schválen zákon o elektronické evidenci tržeb (EET) a samozřejmě i naše aplikace a to nejen hotelové ale i pokladní systémy budou připraveny na tento zákon. Je předpoklad rozběhu systému od 1. prosince 2016 a není nic snažšího připravit se na tento zákon již nyní. Naše systémy nabízí vysoký poměr ceny/výkon i bez EET. Umožňují automatizovat prodeje, správu a řízení vašich provozů moderními prostředky dnešní doby a to navíc jednoduše a intuitivně.

Tato aplikace je navíc bezplatná a nevyžaduje žádnou počáteční investici. 

 

Další vlastnosti

Pokladna Online se neustále rozšiřuje a pokud vás zajímají další funkčnsti a vlastnosti neváhejte se na nás obrátit. Viz dotazník "Napište nám" a kontakty níže na těchto stránkách

 

Screenshoty z webové aplikace

Webová aplikace jsou www stránky, které můžete využívat na svém PC nebo tabletu a máte zde ty samé data jako v aplikaci. Vše synchronizováno, vše jednoduché a intuitivní.

2016 09 22

Napište nám :)

Pokladna OnLine

Gradex, spol. s r.o.

Oblast Čechy:
Těšnov 5
Praha 1, 110 01
Tel.: +420 224 310 041

Oblast Morava:
Kateřinská 83/10
Olomouc, 779 00
Tel: +420 585 24 24 30

 

Email info@gradex.com
Aplikace POS.pokladnaOnline.cz
Web www.PokladnaOnline.cz
Firemní stránky
Gradex
www.gradex.cz